«Схід і захід разом!»

Дата: 11.08.2021 13:10

«Схід і захід разом!»

4-6 серпня у Львівській області відбулися змагання серед сільських спортсменів «Схід і захід разом!» серед юнаків та дівчат до 15 років, які належать до територіальних організаціи? Всеукраі?нського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

Традиційно учасниками заходу із символічною назвою стали представники східного та західного регіонів України – Донецької, Луганської, Івано-Франківської та Львівської областей.

Отинійську громаду представляли юні спортсмени з Лісного Хлібичина під керівництвом тренера Івана Конюка.

Змагання в містечку Пустомити провели в 3 видах спорту: парковому волейболі, футзалі на штучному полі, настільному тенісі. Івано-Франківщина в загальному заліку посіла ІІ місце.

Хлопців і дівчат відзначили грамотами, медалями та кубками відповідного ступеню Львівської територіальної організації ВФСТ «Колос», пам’ятними сувенірами від управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.