Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 11.08.2021 09:25
Кількість переглядів: 441

Отинійська селищна рада відповідно до законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, розпорядження селищного голови від 10.08.2021 року № 161-О «Про оголошення конкурсу на вакантні посади в орган місцевого самоврядування Отинійську селищну раду» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

                             Фото без опису

 

ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

- спеціаліст І категорії – землевпорядник (на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника).

Вимоги до кандидатів на посаду спеціаліста відділу: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 2 років, упевнений користувач ПК.

 

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ СОЦІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

- головний спеціаліст

Вимоги до кандидатів на посаду спеціаліста відділу: 

Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 2 років, упевнений користувач ПК. 

 

ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ

- Головний спеціаліст

Вимоги до кандидатів на посаду спеціаліста відділу:

Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Стаж бухгалтерської роботи за професією - не менше 2 років, упевнений користувач ПК.

 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до Отинійської селищної ради документи: заяву про участь у конкурсі; заповнену особову картку форми «П-2ДС» з додатками; дві фотокартки розміром 4×6; копії документів: про освіту з додатками, посвідчення особи, ідентифікаційного коду (військового квитка для військовозобов’язаних); декларацію про майно і доходи за минулий рік.

         Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення. Подати заяву та інші документи, а також одержати додаткову інформацію щодо участі у конкурсі можна за адресою:

смт Отинія, вул. Шевченка, 2,  тел. 03433 6-22-85.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора