9 серпня 2021 року відбулося освячення автомобіля швидкої допомоги

Дата: 10.08.2021 14:59

9 серпня 2021 року відбулося освячення автомобіля швидкої допомоги VW CRAFTER 1.9 TDI 4*4,  який придбаний Івано-Франківською обласною державною адміністрацією за кошти з Державного бюджету для Отинійської підстанції Коломийської станції в якому взяли участь: Отинійський  селищний  голова Олег Савчук, депутат Івано-Франківської обласної ради Олександр Левицький, заступник директора з оперативної роботи медичних катастроф та цивільного захисту населення Олег Янків, головний фельдшер Оксана Зваричук  та завідувач Коломийської підстанції Валерій Костащук . Провів освячення  транспортного засобу настоятель Храму Введення в Храм Пресвятої Богородиці, Православної церкви України, протоієрей Василь Мороз. Завдяки цьому автомобілю,  який оснащений необхідною  апаратурою медики зможуть надавати допомогу жителям Отинійської селищної територіальної громади.