Дата: 05.08.2021 10:05

4 серпня 2021 у Отинійській селищній раді відбулася робоча зустріч з заступником голови райдержадмістрації  Ганною Кравчук. Розглянуто питання вакцинування населення громади, зокрема,  пріоритетних груп (працівники медицини, освіти, культури, апарату виконавчого комітету, соціальні робітники та інші).

В Отинійській селищній територіальній громаді функціонує 1 стаціонарний пункт щеплення та мобільна бригада за адресою смт Отинія вул. Січових Стрільців 5.

Варто зазначити, що пунктом щеплення для вакцинації та ревакцинації використано 1290 доз вакцин.