A A A K K K
для людей із порушенням зору
Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Оголошено переможців конкурсу SMART ГРОМАДА 2021

Дата: 28.07.2021 13:43
Кількість переглядів: 421

7 липня офіційно оголошено переможців конкурсу «SMART ГРОМАДА 2021».

                                          

Загалом заявки на участь подали 32 громади з різних областей України. Учасники отримали можливість впровадити в управління громадою сучасні діджитал системи «Smart City», які сприяють підвищенню ефективності, прозорості та відкритості діяльності органів місцевого самоврядування, покращенню інвестиційної привабливості, раціональному використанню енергетичних ресурсів. Впровадження передових інформаційно-комунікаційних технологій  підвищує рівень життя та якість послуг для жителів громади.

Перемогу здобула громада, яка першою зареєструвалась у конкурсі -  

Отинійська громада  Івано-Франківської області, яка  отримує БЕЗКОШТОВНО на 12 місяців використання вебсервісів, що обрала для себе:

? «Єдиний реєстр земель та об'єктів комунальної власності» (автоматизована система збору, обліку, накопичення, обробки, захисту, оприлюднення та надання інформації про наявні земельні та інші майнові ресурси, можливість їх використання для підвищення ефективності та здійснення контролю за використанням майна та земельних ділянок).

?  «Інвестиційний портал» (інструмент для залучення іноземних та вітчизняних інвестицій, поширення інформації про інвестиційний та економічний потенціал громади, який стане основним електронним майданчиком для комунікації влади, бізнесу, громадян з питань реалізації інвестиційних проєктів, забезпечує зворотній зв’язок з міжнародними та вітчизняними банківськими та бізнес-структурами та слугуватиме реєстром державних і приватних інвестиційних проєктів).

 

Три наступні громади-переможці отримали веб-сервіси з 50% знижкою. 

Вознесенська громада Черкаської області -  «Єдиний реєстр земель та об'єктів комунальної власності», «Реєстр нормативних документів - Open data», «SMART портал», «Туристичний портал». 

Раухівська громада Одеської області -  «Електронний Контакт-центр»;, «Мобільні додатки до електронного контакт-центру», «Система енергоменеджменту та енергомоніторингу АІС ЕНЕРГОСЕРВІС», «Єдиний реєстр земель та об'єктів комунальної власності», «Інвестиційний портал», «Поіменне голосування та звітність щодо діяльності керівництва громади», «Реєстр нормативних документів - Open data», «Прозорий бюджет», «Бюджет участі», «Консультації з громадськістю», «Онлайн приймальня», «SMART портал», «Система оцінки якості».

Згурівська громада Київської області  - «Електронний Контакт-центр»; «Єдиний реєстр земель та об'єктів комунальної власності», «Інвестиційний портал», «Поіменне голосування та звітність щодо діяльності керівництва громади», «Прозорий бюджет», «Бюджет участі».

АМУ вітає переможців та бажає  успіхів у впровадженні інформаційних технологій та діджитал сервісів! 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора