В країні розпочато 5 етап вакцинації від КОВІД-19. За даними ВООЗ незабаром очікується третя хвиля пандемії.

Дата: 26.07.2021 09:23

На даний час єдиним засобом боротьби з КОВІД-19 є імунізація. Вакцинація не гарантує 100% захисту від цієї підступної хвороби. Разом з тим уберегтися від її наслідків, зокрема смерті можна завдяки щепленням. В медичних установах району на пунктах щеплень наявні  запаси вакцин світових виробників. В Коломиї, біля ратуші (вул Лермонтова) першим в області запрацював центр щеплень. З приводу місця, часу імунізації потрібно звернутись до свого сімейного лікаря чи в будь-яку медичну установу.

Хоча зараз у нас захворюваність пішла на спад, проте в окремих країнах світу новий, ще агресивніший штам уже спричиняє ускладнення в роботі медичної мережі. З засобів інформації ми чуємо про активну кампанію з вакцинації в усіх розвинених країнах світу.

Цінуймо своє життя та здоровя.

Лікар-епідеміолог              Дмитро Андрушко