Фестин «А Отинія співає, Петра й Павла справляє»

Дата: 13.07.2021 16:06

Фестин «А Отинія співає, Петра й Павла справляє»

Корона літа в блакиті синій

В ній життєдайна сила тепла

Радіють люди, а в Отинії -

Свято величне Петра і Павла.

12 липня в Отинії відбувся традиційний фестин «А Отинія співає, Петра й Павла справляє». З самого ранку на місцевому стадіоні всі бажаючі могли повболівати та підтримати команди на турнірах з волейболу та футболу. Спортивну естафету продовжили атлети на богатирському турнірі, а пізніше показові виступи продемонстрували юні боксери під керівництвом тренерів-викладачів Василя, Петра та Ярослава Кондратів.

На свято завітали високоповажні гості: голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков, перший заступник голови Коломийської районної державної адміністрації Нестор Печенюк, заступник голови Коломийської районної державної адміністрації Любов Михайлишин, депутат Івано-Франківської обласної ради Олександр Левицький, виконавчий директор Івано-Франківської регіонального відділення асоціації міст України Юрій Стефанчук.

Молитовно благословили фестин настоятель деканального Храму Зіслання Святого Духа, Української греко-католицької церкви, протопресвітер, отець-мітрат Василь Мельничук та настоятель Храму Введення в Храм Пресвятої Богородиці, Православної Церкви України, протоієрей Василь Мороз.

З вітальним словом виступили поважні гості – голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков, депутат Івано-Франківської обласної ради Олександр Левицький, виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення асоціації міст України Юрій Стефанчук та Отинійський селищний голова Олег Савчук. У своїх виступах виступаючі привітали жителів Отинії зі святом та побажали процвітання усій громаді.

Мистецьку програму розпочали колективи та виконавці сіл Лісний Хлібичин, Глибока, Струпків, Виноград, Ворона, Грабич та селища Отинії.

А далі всіх очікував довгоочікуваний виступ переможця проєкту «Голос країни» Сергія Лазановського. Поряд з Сергієм Лазановський виступили співачки TAYNA, Вікторія Бебек та гурт «Калуш».

Завершувався фестин народною забавою за участю співака-шоумена Гуцула Хулігана – Василя Мельниковича.

Впродовж свята для найменших діяло різноманітне ігрове містечко з атракціонами, солодощами та іграшками.