Дата: 12.07.2021 09:43

Шановні мешканці селища Отинія, ті,  хто тут народився, виріс, гості селища!

Щороку 12 липня в День Святих Апостолів Петра і Павла ми відзначаємо день селища Отинія. Свято, яке відзначають усі, хто його любить.

У сьогоднішній святковий день від імені селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто щиро вітаю всіх із Днем селища Отинії!

У такий радісний день бажаю Вам добробуту у кожну родину, суспільної злагоди та взаємоповаги. Нехай усі починання приносять лише користь громаді та розбудову  нашої громади.

В цей святковий день від усієї  душі зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою.

Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне селище, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Зі святом!

З повагою,   Отинійський селищний голова        Олег Савчук