На Коломийщині спеціалісти Держпродспоживслужби надали реалізаторам м’ясної продукції рекомендації щодо профілактики АЧС

Дата: 07.07.2021 08:08

06 липня 2021 року спеціалісти Коломийського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели зустріч з керівниками, працівниками КП «М’ясний павільйон» міста Коломия, приватними  підприємцями, громадянами, що проводять реалізацію м’яса, з питань дотримання ветеринарно-санітарних вимог при транспортуванні, реалізації м’яса та м’ясоковбасних  виробів в літній період.

Реалізаторам було наголошено на необхідності дотримання вимог при закупівлі свиней, особливо з інших областей, та їх забої.  Крім того було надано рекомендації та роз’яснення щодо дотримання комплексу заходів, які дозволять уникнути виникнення і розповсюдження африканської чуми свиней.