В закладах культури Отинійської громади відбулися тематичні заходи до Дня Конституції України та Дня молоді

Дата: 30.06.2021 16:50

В закладах культури Отинійської громади відбулися тематичні заходи  до Дня Конституції України та Дня молоді

Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно належить День Конституції Українисвято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

Саме тому з 25-28 червня 2021року, в закладах культури Отинійської громади відбулися тематичні заходи, концертні програми до 25-ої річниці Конституції України та розважальна програма до Дня молоді.