Дата: 29.06.2021 13:35

У Спасо – Преображенському  Угорницькому  монастирі відбулося святкове богослужіння

28 червня 2021 року у Спасо – Преображенському  Угорницькому  монастирі відбулося святкове богослужіння за участю священиків і ченців з  нагоди 50 - ліття  Єпископа Коломийського Вікарія  Івано – Франківської Єпархії ПЦУ,  намісника Спасо- Преображенського Угорницького монастиря  Павла. Провів богослужіння Митрополит Галицький  ПЦУ, священноархімандрит  Спасо – Преображенського Угорницького  монастиря Андрій. Вітали іменинника з ювілеєм, Отинійський селищний голова Олег Савчук, депутат Івано-Франківської обласної ради Олександр Левицький, заступник Коломийської  РДА  Ганна Кравчук, заступник начальника управління – начальник відділу у справах національностей і релігій обласної  державної адмістрації Тетяна Лапка та прихожани.