Привітання з Днем Конституції України

Дата: 27.06.2021 14:36

Конституція України - Основний Закон, який прийняла  Верховна Рада України 28 червня 1996 року, став запорукою розбудови  суверенної держави. Цей важливий документ гарантував українцям права та свободи, наблизив нас до країн із розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність України.

Конституція увійшла в наше життя як головний оберіг державності і демократії. Її найвища юридична сила, верховенства, права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

І в цей день бажаю всім нам,  міцного здоровя, наснаги, успіхів, миру та добробуту нашій країні. Давайте разом будувати демократичне суспільство, вільну та заможну державу, яка , опираючись на Основний Закон, рухається у правильному напрямку. Нехай демократичні основи, що були закріплені в Основному Законі, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності сприяє процвітанню України!

З  повагою,  Отинійський  селищний  голова                  Олег  Савчук