День села Молодилів «Молодилів – наше рідне село»

Дата: 22.06.2021 08:45

«Молодилів – наше рідне село»

20 червня 2021  року,  день великого християнського свята Пресвятої Трійці, біля клубу с. Молодилів вперше відбулося святкування Дня села. Молитовно благословили свято настоятель храму Пресвятої Тройці Православної церкви України о. Василь Кіндратюк та настоятель церкви Пресвятої Діви Марії Української греко-католицької церкви о. Василь Куриляк. З вітальним словом виступили Оинійський селищний голова Олег Савчук, депутат Івано-Франківської обласної ради Олександр Левицький, староста Сідлищенського старостинського округу Наталія Годованець. Виступаючі у своїх виступах зазначали, що увага до проблем жителів малих сіл Отинійської громади в пріоритеті подальшої роботи селищної ради, а в честь святкування Дня села виділили 10 тисяч гривень на потреби с. Молодилів. За багаторічну сумлінну працю на ниві культури і освіти с. Молодилів нагороджені грамотами  Отинійського селищного голови завідувачка клубу Євгенія Ботюк та директор початкової школи Мирослава Кулька. Подяками Отинійського селищного голови нагороджені учасник антитерористичної операції Юрій Годованець та мати учасника операції обєднаних сил Марія Мельник. Серед присутніх гостей керуюча справами Отинійської селищної ради Катерина Соботник, депутати селищної ради Мирослава Угринчук та Євген Очеретяний.

У концертній програмі взяли участь місцеві аматори, а саме: вокальний ансамбль, вокальний ансамбль дівчат, учні початкової школи, солісти Ангеліна Зарецька та Олег Рибак, читець Адріана Годованець. Гучними оплесками вітали чисельні глядачі виступи Віталія та Жанни Романюк з Голоскова, народного аматорського ансамблю «Сопілкарі» під керівництвом заслуженого працівника культури України Івана Пятничука та танцювального колективу «Мрія» під керівництвом Людмили Мехіної Будинку культури с. Лісний Хлібичин. Тепло вітали музичне вітання від депутата селищної ради Мирослави Угринчук. Кульмінаційним моментом свята став іменний торт, яким частували віх присутніх. Автором кулінарного смаколика є місцева жителька Марія Кваснюк. Для наймолодших жителів села та гостей діяло ігрове містечко. Свято тривало до пізнього вечора. Молодь та всі охочі до танцю розважалися на  українській вечірці.