Святковий захід з нагоди  Дня медичного працівника

Дата: 18.06.2021 16:01

18 червня 2021 року, на подвір’ї Отинійської районної лікарні відбувся святковий захід з нагоди  Дня медичного працівника. У ньому взяли участь  голова Отинійської селищної ради Олег Савчук, депутат Івано-Франківської обласної ради Олександр Левицький, настоятель деканального храму Зіслання Святого Духа, Української Греко-Католицької церкви, протопресвітер отець мітрат Василь Мельничук, настоятель храму Введення в Храм Пресвятої Богородиці, Православної Церкви України, протоієрей Василь Мороз. Медичні працівники були нагороджені грамотами та подяками Отинійської селищної ради та КНП « Отинійська районна лікарня». Музичні вітання пролунали від оркестру народної музики «Отинійські музики» Будинку культури смт. Отинія, та учасників фольклорного колективу «Перевесло» Отинійської дитячої музичної школи.