Шановні жителі  Отинійської селищної територіальної громади!

Дата: 20.06.2021 10:48

Шановні жителі  Отинійської селищної територіальної громади!

Традиційно на п’ятдесятий день після Воскресіння Христового ми відзначаємо одне з найбільших християнських свят – Свято Пресвятої Трійці , яке в народі ще називають Зелені свята. Величне свято Трійці символізує сходження Святого Духа до апостолів. Традиційно цей день вважається початком історії  церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинстві – Бога – Отця, Бога – Сина і Святого Духа.

Разом із зеленню, якою прийнято прикрашати свої оселі, в наші домівки входить мир та Божа благодать, а людські серця наповнюються добром та любов’ю.

Бажаю зустріти цей величний і радісний день з добрими надіями, щоб Дух Святий надихав усіх на добрі справи, наповнював серця любов’ю до ближніх,  дарував кожному бажання виконувати  Божу волю, ніс щастя від Бога і впевненість у майбутньому!

З повагою,  Отинійський селищний голова                  Олег Савчук