Дата: 17.06.2021 16:18

У зв’язку з плановими роботами 29.06.2021 з 08:00 по 17:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:
    - Угорники (вул.Витвицького, вул.Т.Шевченка, вул.Церковна, вул.Черемшини, вул. Шевченка)

У зв’язку з плановими роботами 01.07.2021 з 08:00 по 17:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:
    - Струпків (вул.1 Травня)

У зв’язку з плановими роботами 01.07.2021 з 09:00 по 17:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:
    - Угорники (вул.Б.Хмельницького, вул.Йово-Почаєвська, вул.Т.Шевченка, вул. Почаївського)

У зв’язку з плановими роботами 02.07.2021 з 08:00 по 17:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:
    - Отинія (вул.Ризи, вул.С.Стрільців, вул.Лазо-Лісові, вул.Лісова, вул.Лази лісові)