Відбулася нарада керівників закладів середньої освіти громади

Дата: 16.06.2021 15:36

16 червня 2021 року в приміщенні Отинійського ліцею відбулася нарада за участю голови Отинійської селищної ради Олега Савчука, в. о. начальника відділу освіти Світлани Бурмай, в. о. начальника фінансового відділу Галини Мотрук та керівників закладів освіти громади.

На нараді були розглянуті актуальні питання, а саме:  питання фінансової  автономії закладів освіти, відпустки директорів та педагогічних працівників, матеріальне та дидактичне забезпечення НУШ, харчування дітей пільгових категорій на 2021-2022 навчальний  рік.

За результатами наради керівники закладів освіти отримали ряд доручень та завдань, а також методичні рекомендації щодо подальшої роботи.

Літо попереду.  Але для керівників закладів освіти - це початок підготовки до нового навчального року. Тому разом працюємо заради якісної освіти в Отинійській селищній територіальній громаді.