«Василь Шкляр: з красою правди по життю»

Дата: 11.06.2021 13:58

«Василь Шкляр: з красою правди по життю»Фото без опису

10 червня 2021 року  виповнюється  70 років відомому  сучасному українському  письменнику, журналісту, політичному діячу Василю Миколайовичу Шкляру.

Вже багато років поспіль Василь Шкляр є одним із найвідоміших та найпопулярніших українських письменників. Кожна нова книга автора користується незмінною популярністю у читачів. Численні романи автора захоплюють своєю унікальною, гостросюжетною, містичною атмосферою. Вони здобули визнання,як серед пересічних читачів, так і серед літературних критиків. Творчий доробок автора вирізняється жанровою різноманітністю – містичні трилери, історичні драми засновані на реальних подіях,історії кохання, новели та дитячі книги. Серед численних книг Василя Миколайовича кожен знайде щось собі до смаку. Одним із найвідоміших творів називають "Чорний ворон" або ж "Залишенець". Розповідає про боротьбу повстанців Холодного Яру проти більшовиків. За мотивами роману 2019 року вийшов однойменний фільм.

До ювілею Василя Шкляра працівники бібліотек сіл Угорники, Виноград, Струпків, Лісний Хлібичин та смт. Отинія провели літературні години по  творчості популярного автора.

В день народження митця хотілося б побажати, аби він не зупинявся, писав, творив, жив для читача! Многая літа, Василю Миколайовичу!