Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 26.05.2021 08:54
Кількість переглядів: 259

Повідомлення про оприлюднення проєкту Програми охорони навколишнього природного середовища Отинійської селищної територіальної громади

на 2021-2023 роки та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

Повна назва документа державного планування: Програма охорони навколишнього природного середовища Отинійської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки. Метою розроблення та реалізації Програми є поліпшення екологічного стану довкілля, охорона, використання і відтворення природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки, запобігання і ліквідація негативного впливу господарської та іншої діяльності на навколишнє природне середовище, збереження природних ресурсів, ландшафтів та інших природних комплексів, унікальних територій та природних об'єктів, пов'язаних з історико-культурною спадщиною і підвищення екологічної свідомості громадян.

Фото без опису

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Отинійська селищна рада.

Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення проєкту Програми охорони навколишнього природного середовища Отинійської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки та звіту про стратегічну екологічну оцінку не може становити менш як 30 днів з дня їх оприлюднення на офіційному веб-сайті Отинійської селищної ради, а саме з 26.05.2021 до 25.06.2021 (включно).

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Ознайомитися з документами та отримати додаткову інформацію можна в Отинійській селищній раді, поштова адреса: 78223, вул. Шевченка, 2, смт. Отинія, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., тел. (03433) 6-25-56, 6-22-85, е-mail: otynya@ukr.net.

Відповідальна особа: начальник відділу житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку Паньків Лілія Іванівна.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до 25 червня 2021 року включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

 

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора