A A A K K K
для людей із порушенням зору
Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Відбулось навчання фахівців Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань організації шкільного харчування

Дата: 10.06.2021 16:58
Кількість переглядів: 438

Відбулось навчання фахівців Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань організації шкільного харчування

 

З метою забезпечення виконання протоколу наради під головуванням  прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та за участю дружини Президента України Олени Зеленської з питань реформування шкільного харчування від 10.12.2020 року, 9 червня 2021 року в Головному управлінні Держпродспоживслужби Прикарпаття проведено дистанційне навчання на тему «Організація харчування дітей у закладах освіти відповідно до вимог санітарного законодавства» для  начальників, спеціалістів та фахівців управлінь та відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

В ході роботи було детально проаналізовано положення постанови КМУ від 24.03.2021 р. № 305 «Про затвердження норм та порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», яка буде введена в дію з 1 вересня 2021 року.

Колеги обмінялись досвідом щодо шляхів та методів впровадження нових правил та вимог до харчування школярів, способів комунікації та надання методичної допомоги посадовим особам відділів освіти органів місцевого самоврядування, окреслили плани нагляду та контролю за дотриманням прийнятих нормативів.

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області 

(76019 м. Івано-Франківськ, вул. Берегова, 24, тел. 51-13-89,  ifdergprod@vetif.gov.ua)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора