Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

На Прикарпатті Держпродспоживслужба завершує цикл семінарів-навчань з питань захисту споживачів

Дата: 09.06.2021 17:05
Кількість переглядів: 437

На Прикарпатті Держпродспоживслужба завершує цикл семінарів-навчань з питань захисту споживачів

 

16 червня 2021 року управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області на базі Верховинського відділу завершить цикл кущових семінарів-навчань для посадових осіб районних, міських управлінь, відділів з підвищення знань та професійних навичок у сфері захисту прав споживачів.

Крім опрацювання навчальної програми, буде проведено аналіз роботи консультаційних центрів, ефективності їх взаємодії з органами місцевого самоврядування, а також результатів впровадження «платформи примирення», як альтернативного механізму вирішення споживчих спорів. 

Даний захід сприятиме підвищенню рівня знань у сфері захисту прав споживачів фахівців Держпродспоживслужби на місцях та швидкому впровадженню єдиної системи заходів державного нагляду (контролю),  головною метою яких з одного боку є зменшення тиску на добросовісний бізнес, а з іншого – розширення методів та форм правового забезпечення захисту прав  споживачів на місцях.

Адже покращення добробуту та якості життя громадян, збереження балансу інтересів споживачів та бізнесу сьогодні є одними із пріоритетних завдань Держпродспоживслужби Прикарпаття.

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

  (76019 м. Івано-Франківськ, вул. Берегова, 24, тел. 51-13-89,  ifdergprod@vetif.gov.ua)

Фото без опису

      

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора