31 травня 2021 року відбулася щотижнева нарада з начальниками відділів Отинійської селищної ради.

Дата: 31.05.2021 16:58

31 травня 2021 в понеділок під керівництвом селищного голови  Олега Савчука відбулася щотижнева нарада з начальниками відділів Отинійської селищної ради.

Під час наради детально обговорили  виконання проведеної роботи за минулий тиждень, а також план роботи на наступний.

Зокрема, питання про затвердження програми охорони навколишнього природнього середовища на 2021-2023 роки, про надання дозволів на розміщення обєктів зовнішньої реклами та затвердження відповідного Порядку, проекти рішень земельних ділянок, які йдуть на аукціон,земельні податки для населення, протокол попереднього перегляду кандидатів на заміщення вакантних посад та проведення конкурсу в Отинійській селищній раді.

Наприкінці наради селищний голова Олег Савчук побажав усім гарного настрою та результативного робочого тижня.