З 28 до 30 травня 2021 року у Чернівцях проходив 6-й Міжнародний турнір з боксу «Кубок Едуарда та Олександра Погодіних».

Дата: 31.05.2021 13:52

На буковинському ринзі виступили провідні боксери Чернівецької,Івано-Франківської,Закарпатської,Львівської,Одеської,Хмельницької,та інших областей України. Також було запрошено гостей з інших країн -  Латвії, Молдови та Казахстану. Отинійщину на цьому турнірі представили дві боксерки  Марія Мандзюк та Діана Волошин на чолі з тренером Василем Кондратом. У підсумку турніру наші спортсменки вибороли перші місця та були нагороджені медалями та дипломами управління фізичної культури та спорту Чернівецької міської ради.