Година пам'яті "Герої Прикарпатці"

Дата: 31.05.2021 11:40

Година памяті «Герої Прикарпатці»

28 травня 2021 року в Будинку культури с. Лісний Хлібичин  відбулася година пам’яті «Герої прикарпатці». Сім років тому, 29 травня, був збитий гелікоптер Мі-8МТ Національної гвардії України російсько-терористичним угрупованням з переносного зенітно-ракетного комплексу поблизу міста Слов’янська Донецької області. Внаслідок цієї трагедії загинули шестеро прикарпатців серед яких уродженець с. Лісний Хлібичин Володимир Лисенчук. На заході прозвучали спогади про загиблих героїв прикарпатців. Серед присутніх батьки  загиблого п. Марія, п. Василь та донька Діана,  Отинійський селищний голова Олег Савчук, депутат селищної ради Михайло Остап’юк. У своєму виступі  Олег Іванович зазначив  важливість пам’яті про загиблих у ході російсько-української війни задля здобуття перемоги і миру.