Година пам'яті "Герої завжди поміж нас"

Дата: 31.05.2021 11:30

Година пам’яті «Герої завжди поміж нас»

28 травня 2021 року в Голосківському ліцеї  відбулася година пам’яті «Герої завжди поміж нас», присвячена 7-ій річниці загибелі українських військових під Слов’янськом. 29 травня 2014 року близько 12-ї години 30 хвилин гелікоптер Мі-8МТ Національної гвардії України, який після розвантаження харчових продуктів та проведення ротації особового складу на п‘ятому блокпосту, повертаючись з району гори Карачун, був збитий російсько-терористичним угрупованням з переносного зенітно-ракетного комплексу поблизу міста Слов’янська Донецької області. Внаслідок катастрофи загинуло шестеро військовослужбовців Національної гвардії України, шестеро працівників спеціальної роти міліції Управління Міністерства внутрішніх справ України в Івано-Франківській області та один член екіпажу. Серед загиблих житель с. Голосків Віктор Яковяк. На заході  були присутні мати загиблого п. Наталія, Отинійський селищний голова Олег Савчук, депутат селищної ради Валентина Бегмета. Для всіх нас важливо памятати повсякчас, яку велику ціну заплачено за можливість жити під мирним небом. Підростаюче покоління має виховуватися на прикладі мужності, героїзму  українських захисників і бути гідним  нащадками героїв.