Свято до Міжнародного дня захисту дітей у центрі комплексної реабілітації осіб(повнолітніх) та дітей з інвалідністю Отинійської селищної ради.

Дата: 31.05.2021 11:14

Свято до Міжнародного дня захисту дітей у центрі комплексної реабілітації осіб (повнолітніх) та дітей з інвалідністю Отинійської селищної ради

28 травня 2021 року у центрі комплексної реабілітації осіб (повнолітніх) та дітей з інвалідністю Отинійської селищної ради відбулося свято, присвячене Міжнародному дню захисту дітей. Вихованці центру щиро та емоційно декламували вірші. Молитву за здоров’я підопічних, колективу та всіх присутніх виголосили настоятель деканального Храму Зіслання Святого Духа, Української греко-католицької церкви, протопресвітер, отець мітрат Василь Мельничук, та настоятель Храму Введення в Храм Пресвятої Богородиці, Православної Церкви України, протоієрей Василь Мороз. З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Олег Савчук, який у своєму виступі зазначив важливість уваги до осіб з інвалідністю не тільки в свята, а й в повсякденному житті. Присутні гості, керівники відділів та спеціалісти селищної ради долучилися до благодійного аукціону і придбали роботи, виготовлені руками вихованців центру.