Дата: 27.05.2021 09:00

Термінове сигналізаційне повідомлення

Про загрозу плодовим насадженням

від шкідників та хвороб

Погода, яка утримується на даний період, створила сприятливі умови для розвитку шкідників та хвороб в плодових насадженнях, особливо в індивідуальних селянських господарствах.Для недопущення масового розмноження та шкодочиності шкідливих організмів в плодових насадженнях рекомендуємо:

провести обстеження плодових насадженьі відразу після цвітіння (коли опаде 75% пелюсток) зерняткові насадження проти шкідників - яблуневої молі, п’ядунів, кліщів, попелиць, та хвороб - парші, моніліального опіку, борошнистої роси захищають рекомендованими «Переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні» для роздрібного продажу населенню на 2021рік.

В період масового льоту вишневої мухи (1,5-2 тижні після цвітіння черешні, (цвітіння білої акації), сорти вишні й черешні середнього і пізнього строків достигання,захищають рекомендованими препаратами згідно «Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні».

Захисні обробки плодових культур при підвищених температурах, вище 25ºС, найефективніше проводити у ранішні і вечірні години, при дотриманні техніки безпеки.