Відбулася нарада з керівництвом Коломийського районного управління ГУДСНС в Івано-Франківській області.

Дата: 25.05.2021 16:40

Відбулася нарада з керівництвом Коломийського районного управління ГУ ДСНС в Івано-Франківській області.

25 травня 2021 року відбулась нарада голови Отинійської селищної ради з керівництвом Коломийського районного управління Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області.

На нараді голова селищної ради САВЧУК О.І., начальник Коломийського районного управління ГУ ДСНС в Івано-Франківській області МОЧЕРНЯК А.П., начальник 5 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС в Івано-Франківській області ШОКАЛЮК В.Ю., заступник начальника 5 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС в Івано-Франківській області ХОМІЦЬКИЙ П.М., начальник Державного пожежно-рятувального поста смт Отинія 7 Державної пожежно-рятувальної частини СЕНЮК І.З., начальник відділу житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку селищної ради ПАНЬКІВ Л.І. обговорили питання щодо:

забезпечення належного протипожежного захисту об’єктів та територій громади в пожежонебезпечний період;

причини виникнення пожеж в лісових масивах, населених пунктах та природних екосистемах;

проблеми доїзду спецтехніки пожежно-рятувальних підрозділів до місця виникнення пожеж;

підвищення рівня оперативності реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру та зменшення ризиків виникнення надзвичайних ситуацій та їх наслідків;

залучення можливостей органів місцевого самоврядування до вирішення питань забезпечення пожежної безпеки;

дооснащення аварійно-рятувальних підрозділів ГУ ДСНС в Івано-Франківській області технікою, обладнанням та спорядженням з метою підвищення рівня оперативності реагування на надзвичайні ситуації;

проблеми підтоплення територій населених пунктів громади;

підвищення рівня безпеки під час відпочинку на водних об’єктах.