VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії ім.Павла Вірського у м.Львів.

Дата: 25.05.2021 10:32

VI Всеукраїнський  фестиваль-конкурс народної хореографії

ім. Павла Вірського у м. Львів.

23 травня 2021 року у м. Львів відбувся ІІ тур VI Всеукраїнського   фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. Павла Вірського.  У конкурсній програмі взяли участь танцювальні колективи Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Закарпатської областей. Очолював високопрофесійне  журі голова Національної хореографічної спілки України – Герой України, Народний артист України Мирослав Вантух. У складі журі провідні хореографи України. Від Івано-Франківщини взяли участь 12 хореографічних колективів. Отинійщину представляли народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Прикарпаття» Будинку культури смт. Отинія ( керівники Мирослав і Людмила Марцінківи, Ірина Харевич, Оксана Курчій) та народний аматорський хореографічний колектив «Тайстра» клубу с. Ворона (керівник Світлана Кобилянська). Після закінчення виступів колективів журі оголосило підсумки згідно яких народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Прикарпаття» Будинку культури смт. Отинія і народний аматорський хореографічний колектив «Тайстра» клубу с. Ворона проходять до ІІІ туру. Заключний Гала –концерт має відбутися у  Києві  в жовтні цього року.

Висловлюємо подяку депутату Отинійської селищної ради Богдану Мельниченку за сприяння в організації поїздки наших колективів до м. ЛьвоваФото без опису