Нарада працівників культури Отинійської територіальної селищної громади

Дата: 12.05.2021 09:12

11 травня 2021 року в Будинку культури смт. Отинія відбулася нарада працівників культури Отинійської територіальної селищної громади. В роботі наради взяли участь працівники клубних та бібліотечних установ. З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Олег Савчук, який зазначив у своєму виступі про підтримку галузі культури та представив новопризначених фахівців відділу культури, молоді та спорту Любов Дутчак та Оксану Купчак. На порядку денному обговорили питання планування роботи закладів культури, підготовку до відзначення 150-ти річчя  від дня народження Василя Стефаника, 25-ї річниці Конституції України, 30-ї річниці незалежності України, святкування Міжнародного дня захисту дітей, гурткової роботи. У різному розглянули питання трудової та виконавської дисципліни,зміну графіків та вивісок.