A A A K K K
для людей із порушенням зору
Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

КОНКУРС

Дата: 29.04.2021 18:33
Кількість переглядів: 606

Отинійська селищна рада відповідно до  законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, розпорядження селищного голови від 26.04.2021 року № 104-О  «Про оголошення конкурсу на  вакантні посади в орган місцевого самоврядування Отинійську селищну раду» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ІНВЕСТИЦІЙ ТА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

  • головний спеціаліст

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ СОЦІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

  • головний спеціаліст

Вимоги до кандидатів на посаду спеціалістів відділів: 

Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 2 років, упевнений користувач ПК. 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

  • начальник відділу

Вимоги до кандидатів на посаду  начальника відділу:   

 Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств,  установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2-х років, упевнений користувач ПК.

ВІДДІЛ ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

  • адміністратор

Вимоги до адміністратора ЦНАП:           

Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж служби в органах місцевого самоврядування та державної служби  не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 2 років, упевнений користувач ПК. 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до Отинійської селищної ради документи: заяву про участь у конкурсі; заповнену особову картку форми «П-2ДС» з додатками; дві фотокартки розміром 4×6; копії документів: про освіту, посвідчення особи, ідентифікаційного коду (військового квитка для військовозобов’язаних); декларацію про майно і доходи за минулий рік.

 Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.

Подати заяву та інші документи, а також одержати додаткову інформацію щодо участі у конкурсі можна за адресою:

смт Отинія, вул.Шевченка, 2,  тел.0 3433 6-22-85.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора