ВІТАННЯ З ВЕЛИКОДНІМИ СВЯТАМИ !

Дата: 29.04.2021 18:29

Шановні жителі Отинійської територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з Христовим Воскресінням – воістину величним днем торжества Життя і Любові!

Великдень – це свято любові та відродження, символ нашого спасіння.

У цей день ми спільно молимо Бога наповнити наші серця благословенням та радістю, просимо Всевишнього зберегти Україну та дарувати мир, спокій, злагоду та впевненість у майбутньому всім нам. Нехай Великодні дзвони озвуться у Вашому серці вірою, надією і любов’ю та додадуть натхнення і сил для продовження Вашої невтомної праці, спрямованої на розбудову нашої рідної України. Хай благодатна, світла радість Воскресіння Христового осяє Вашу душу.

З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю.

Тож давайте спрямуємо наші зусилля на добрі справи та світлі помисли. Бажаю, щоб Божа благодать ніколи не покидала Ваші родини. Нехай Господь дарує всім нам радість, мир та злагоду!

Христос Воскрес!                               Воістину Воскрес!

З повагою

Отинійський селищний голова                                                Олег Савчук