Чисте довкілля – справа кожного!

Дата: 12.04.2021 13:13

На виконання розпорядження селищного голови від 01.04.2021 № 84-О «Про проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», дня благоустрою і Дня довкілля», розпорядження голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 29.03.2021 № 96 «Про проведення в області заходів з благоустрою територій до Великодніх свят, щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», з метою утримання населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, на території Отинійської територіальної громади протягом березня-квітня 2021 року проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього природного середовища, приведення до належного санітарно-технічного стану і благоустрою територій зелених зон, приватної та громадської забудови, об’єктів загального користування, берегів водойм і прибережних захисних смуг, поширення екологічних знань.

Рекомендуємо долучитися до участі у заходах працівників підприємств, установ і організацій, незалежно від форми власності, розташованих на території громади, і привести до належного санітарного стану свої, прилеглі та закріплені території (завширшки 15 м по периметру території), забезпечити їх озеленення, благоустрій, регулярне вивезення твердих побутових і виробничих відходів.

Також, пропонуємо долучитися до проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» і дня благоустрою (17 квітня) небайдужих мешканців громади – об'єднатись в дружні компанії, організувати членів родини або індивідуально, обрати локацію (зелена зона, прибудинкова територія, дитячі або спортивні майданчики, вулиці приватного сектору), провести санітарне очищення, благоустрій або озеленення території.

Нагадуємо, що всі заходи проводяться із дотриманням карантинних обмежень – на великих відкритих територіях, із використанням засобів індивідуального захисту та збереження соціальної дистанції.