ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ!

Дата: 09.04.2021 16:03

На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 17.03.2021      № 11075/1/1-21 та протоколу № 10 чергового засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2021 «Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, тофовищ і сільських угідь у літній період 2021 р.» Отинійська селищна рада рекомендує вжити заходів щодо забезпечення протипожежного захисту сільгоспугідь у період дозрівання врожаю і проведення жнив.

Для цього, у період воскової стиглості хліба, необхідно провести обкошування полів з прибиранням скошеного, а також оборання їх смугою не менше ніж 4 метри завширшки в місцях прилягання до лісових та торф’яних масивів, степової смуги, автомобільних шляхів та залізниці, забезпечити недопущення спалювання пожнивних решток та підпалів сухої трави.

Крім того, рекомендуємо провести позачергові навчання (інструктажі) з усіма працівниками Ваших підприємств з питань техніки безпеки, пожежної безпеки і відповідну роз’яснювальну роботу.