Оголошення конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 17.03.2021 10:17

Отинійська селищна рада відповідно до  законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, розпорядження селищного голови від 17.03.2021 року № 64-О  «Про оголошення конкурсу на  вакантні посади в орган місцевого самоврядування Отинійську селищну раду» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ІНВЕСТИЦІЙ ТА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

• начальник відділу

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

• спеціаліст 1-ї категорії

Вимоги до кандидатів на посаду  начальника відділу:

Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств,  установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2-х років, упевнений користувач ПК.

Вимоги до кандидатів на посаду спеціалістів відділів:

Вища освіта не нижче ступеня бакалавра відповідного професійного спрямування, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи по спеціальності не менше 2-х років, упевнений користувач ПК.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до Отинійської селищної ради документи:

• заяву про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку форми «П-2ДС» з додатками;
  • дві фотокартки розміром 4×6;
  • копії документів: про освіту, посвідчення особи, ідентифікаційного коду (військового квитка для військовозобов’язаних);
  • декларацію про майно і доходи за минулий рік.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.

Подати заяву та інші документи, а також одержати додаткову інформацію щодо участі у конкурсі можна за адресою:

• смт Отинія, вул.Шевченка, 2,
  • тел.0 3433 6-22-85.