Голова ради

ГОЛОВА МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ОТИНІЙСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

САРАХМАН МАКСИМ ВІТАЛІЙОВИЧ

Народився 21 грудня 2004 року в с. Грабич, Коломийського району, Івано-Франківської області.

Громадянин України.

Освіта вища.

Навчався:

• 2012-2021 рр. – Грабицька гімназія, Отинійської селищної ради.
  • 2021-2022 рр. – Національний університет «Одеська юридична академія»
  • 2022-2024 рр. – Київський університет інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» -- «Право»
  • 2024 р. – Івано-Франківський навчально-науковий інститут Національного університету «Одеська юридична академія» -- «Правоохоронна діяльність»

З 28 липня 2024 року – Голова Молодіжної ради Отинійської селищної ради.

Радник Отинійського селищного голови з молодіжних питань.

З 12 квітня 2023 року – Секретар Молодіжної ради при Івано-Франківській обласній державній (військовій) адміністрації.

З 15 вересня 2023 року – член Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Коломийській районні державній адміністрації.

НАГОРОДЖЕНИЙ:

Грамотою Івано-Франківської обласної державної адміністрації – за вагомий внесок у реалізацію державної молодіжної політики на Прикарпатті.

Подякою голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації – за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики на Прикарпатті, та з нагоди Дня молоді.