Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

28 липня українці вперше відзначають День Української Державності.

Дата: 28.07.2022 09:05
Кількість переглядів: 228

28 липня українці вперше відзначають День Української Державності.

Фото без опису

Свято встановлене Указом Президента України від 24 серпня 2021 р. №423/2021 з метою утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, спираючись на історію української державності, яка сягає своїм корінням часів заснування міста Києва та розквіту держави за часів князя Київського Володимира Великого — державотворця, який прийняттям у 988 році Християнства засвідчив цивілізаційний вибір Київської Руси, спадкоємцями якої є, зокрема, Галицько-Волинське князівство, Українська козацька держава, Українська Народна Республіка, Західноукраїнська Народна Республіка, Українська Держава, Карпатська Україна та сучасна Україна.

В час повномасштабного російського вторгнення, головною метою якого є саме знищення Української Державності та українців як нації, відзначення даного свята є дуже символічним та важливим.

Завдяки героїчному опору наших захисників та усього українського народу ми вкотре доводимо не лише ворогу, але й цілому світові, що Українська Державність – була, є та буде!

Заради майбутніх поколінь ми і надалі маємо відстоювати суверенність нашої держави та її територіальну цілісність, зберігати традиції, примножувати блага, працювати  над тим, щоб Україна стала  сильною, економічно розвинутою європейською країною.

Висловлюю щиру вдячність усім, хто захищає Українську Державність! Повертайтесь додому живими та здоровими і хай ворожі кулі та будь-яке зло вас оминають!

Тож у цей день бажаємо усім Захисникам України сили та витримки, пораненим і постраждалим – духовного оновлення та відновлення, усім українцям – щастя, радості, миру і свободи!

А головне - Перемоги!

Слава Україні!

Героям Слава!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора