Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Світові потрібно готуватися до чергової хвилі КОВІДу.

Дата: 26.07.2022 11:18
Кількість переглядів: 166

          Звичайно зараз нам усім не до коронавірусу. Ми дещо послабили свою пильність щодо нього. Проте за повідомленням провідних фахівців медицини - світові потрібно готуватися до чергової хвилі КОВІДу.

                                          Фото без опису

          У другому кварталі 2022 року у нашому районі проявилась тенденція як і в цілому в області та країні, щодо зниження показників захворюваності. Так протягом кварталу у нас було встановлено всього 129 випадків хвороби.  Можливі різні варіанти подальшого розвитку пандемії. Треба відмітити, що ефективного лікування цієї хвороби на даний час на жаль не має. Наявні тільки окремі лікарські засоби, що проявляють свою активність на початку хвороби. Тому  єдиним доведеним засобом попередити КОВІД-19 залишається імунізація, яка на даний час залишається питанням номер один.

            Підтримувати свій захист від цієї хвороби потрібно постійно, так як з часом, як після щеплень, так і після цієї хвороби імунітет знижується. Тому на державному рівні в кінці минулого тижня було прийнято рішення, до речі яке вже діє в багатьох розвинених країнах, про отримання четвертого щеплення, так званої другої бустерної дози, окремих груп населення, що особливо вразливі до короновірусу (особи старше 60 років та ті що мають хронічні хвороби). Закликаю також щепитися тих, хто ще залишається не щепленим з різних причин.

       На теренах громад нашого району функціонують при амбулаторіях пункти щеплень. Тому прошу звернутись до свого лікаря та уточнити місце і час можливого щеплення.

         Цінуймо своє життя та здоровя. Подбаймо про себе, а також і оточуючих у цей важкий час. Вірьте доказовій медицині, а не порожнім непідтвердженим балачкам.

 

Лікар-епідеміолог              Дмитро Андрушко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора