Дата: 03.02.2022 11:35

Потрібен кандидат на вакантну посаду інспектора з благоустрою

Отинійська селищна рада повідомляє про наявність вакантної посади інспектора з благоустрою відділу житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку (далі – інспектор з благоустрою).

Основна мета діяльності інспектора з благоустрою – забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері благоустрою населених пунктів, поводження з відходами та екології.

Кваліфікаційні вимоги – повна або базова вища освіта відповідного напряму (магістр або бакалавр).

Інспектор з благоустрою виконує свої обов’язки відповідно до Положення про відділ та посадової інструкції.

Інспектор з благоустрою уповноважений складати протоколи про адміністративні правопорушення за статтями 152, 160 КУпАП та надавати відповідні приписи.

Кандидатам на зайняття вакантної посади необхідно подати до Отинійської селищної ради наступні документи:

копію документа, що посвідчує особу та підтверджує    громадянство України;

копію реєстраційного номера облікової картки платника податків;

копію документа про вищу освіту не нижче ступеня бакалавра;

автобіографію та/або резюме (за вибором кандидата);

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи.

Особа може надати інші документи, які можуть підтверджувати її професійні та/або моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе кандидат на посаду.

Документи приймаються  у робочі дні з 08-00 до 17.15 (обід з 12-00 до 13-00).