Покутські фестини.

Дата: 17.12.2021 15:56

Покутські фестини.

15 грудня у м. Коломия відбулися «Покутські фестини» в рамках яких відбувся покутський форум. Презентація Всеукраїнського товариства «Покуття» пройшла у Музеї Гуцульщини і Покуття. Представники покутських громад презентували себе у святковій ході вулицями Коломиї, а пізніше представляли піснями, танцями та автентичними стравами.

Від Отинійської громади з танцем «Воронська полька» виступив народний аматорський хореографічний колектив «Тайстра» клубу с. Ворона під керівництвом Світлани Кобилянської. Працівники культури сіл Лісний Хлібичин, Глибока, Виноград, Ворона, Струпків, Баб’янка, Закрівці, Угорники, Грабич та смт. Отинія підготували автентичні страви, які всі бажаючі мали можливість скуштувати.