День місцевого самоврядування.

Дата: 08.12.2021 11:36

День місцевого самоврядування.

7 грудня, в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Місцеве самоврядування – це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам, і наділяють їх владними повноваженнями. У цей непростий час жителі нашої громади звертаються до народних обранців зі своїми надіями і сподіваннями на те, що життя стане кращим, позбавленим проблем і тривог, які накопичились за багато років. Кожна окрема людина – окреме питання. Усіх треба вислухати, порадити, допомогти. Представники органів місцевого самоврядування нашої громади докладають і докладатимуть всі зусилля, вміння і професіоналізм щоб наша громада була успішною.

У Будинку культури смт. Отинія відбулися святкові урочистості за участю депутатів селищної ради, апарату селищної ради, виконавчого комітету, старостів старостинських округів. З вітальним словом виступив голова Отинійської селищної ради Олег Савчук. Музичні вітання присутнім дарували оркестр народної музики «Отинійські музики» Будинку культури смт. Отинія під керівництвом Оксани Курчій, гурт «Не журись» під керівництвом Ярослава Лесюка, дует саксофоністів Назарія та Павла Богаченків, дует у складі Іванни Вишиванюк та Володимира Притуляка Будинку культури с.Лісний Хлібичин. Окрасою свята стала чарівна ведуча та співачка Марина Романюк.