V Міжнародний турнір з боксу, присвячений пам’яті загиблих та зниклих безвісти Героям АТО/ООС

Дата: 23.11.2021 16:37

З 19 по 21 листопада 2021 року у м. Калуш проходив V Міжнародний турнір з боксу, присвячений пам’яті загиблих та зниклих безвісти Героям АТО/ООС.

Впродовж трьох днів на калуському ринзі свою вправність у боксі демонстрували спортсмени різних вікових груп. Загалом у заході взяли участь понад 100 учасників із західних областей України (Рівненської, Львівської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської областей) та команди з Литви, Молдови та Угорщини.

Отинійську громаду представляли юні боксери тренерів-викладачів Василя та Петра Кондратів. За підсумками змагань І місце здобули Марія Мандзюк та Діана Волошин, V місце – Іван Кісельов, VІІІ місце – Сергій Панчак. Переможці нагороджені дипломами, медалями та цінними подарунками.