A A A K K K
для людей із порушенням зору
Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Уряд працює над підвищенням якості та доступності послуг з оздоровлення та відпочинку дітей

Дата: 04.06.2021 10:02
Кількість переглядів: 393

Уряд працює над підвищенням якості та доступності послуг з оздоровлення та відпочинку дітей.

Уряд схвалив Концепцію Державної соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2025 року. Метою Концепції є:

підвищення якості та доступності послуг з оздоровлення та відпочинку дітей;

збереження та розвиток мережі дитячих оздоровчих закладів, модернізація об’єктів їх інфраструктури відповідно до сучасних умов, створення в них безпечних умов перебування;

збільшення кількості дітей, яких забезпечено послугами оздоровлення та відпочинку, а також оптимальне задоволення потреб дітей при отриманні таких послуг.

Програма оздоровлення дозволить змінити існуючий механізм фінансування послуг з оздоровлення та відпочинку дітей на механізм за принципом „гроші ходять за дитиною”. Таким чином кошти будуть спрямовуватися лише на придбання послуг (путівок) з оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій через компенсацію вартості путівок ліцензованим закладам оздоровлення та відпочинку.

Концепція передбачає поєднання зусиль центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування і приватних структур у сфері організації оздоровлення та відпочинку дітей, створить конкуренцію на ринку надання таких послуг, що забезпечить модернізацію та розширення мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку і, відповідно, збільшення кількості дітей, забезпечених такими послугами.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора