Футбольний міні-турнір присвячений пам'яті старшого лейтинанта Семанюка Василя Васильовича

Дата: 02.06.2021 17:01

Футбольний  міні-турнір присвячений памяті старшого лейтенанта

Семанюка Василя Васильовича

02 червня 2021 року на базі Виноградського ліцею відбувся футбольний міні-турнір, присвячений пам’яті старшого лейтенанта Семанюка Василя Васильовича уродженця            с. Нижня Велесниця, який загинув поблизу міста Слов’янська. Пам’ятаємо, шануємо героя, який загинув за єдину Україну! Футбольний турнір відбувся за участю учнів Ліснохлібичинського, Торговицького,  Виноградського ліцеїв та Голосківської гімназії. На заході були присутні: мати героя п. Оксана Семанюк, голова Отинійської селищної ради Олег Савчук, депутат Івано-Франківської обласної ради Олександр Левицький, депутати Отинійської селищної ради Богдан Мельниченко та Світлана Федорівська, староста Виноградського округу Оксана Луців, директор Виноградського ліцею Світлана Іванчишин, директор Торговицького ліцею Володимир Курчій.

У загальному підсумку I місце посіла команда Ліснохлібичинського ліцею, II місце команда Торговицького ліцею, ІІІ місце Голосківська гімназія і IV місце Виноградський ліцей. Учасників турніру нагородили кубком, медалями та грошовими  преміями.