ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

Дата: 11.05.2021 14:54

ПОВІДОМЛЕННЯ

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до законів України «Про рекламу», «Про благоустрій населених пунктів», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» з метою впорядкування розміщення об’єктів зовнішньої реклами в населених пунктах Отинійської селищної територіальної громади, у відповідність до чинного законодавства України, виконавчий комітет селищної ради повідомляє про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету Отинійської селищної  ради «Про затвердження Порядку видачі дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами в Отинійській селищній територіальній громаді».

Проєкт поданий відділом житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку Отинійської селищної ради.

Зазначений проєкт рішення опрацьований з урахуванням зауважень і пропозицій, що були висловлені представниками інших структурних підрозділів Отинійської селищної ради.

Проєкт рішення буде розміщений в мережі Інтернет 12.05.2021 року за адресою: otyn-gromada.gov.ua.

Мета проєкту рішення: впорядкування об’єктів зовнішньої реклами, розміщених на території громади у відповідність до чинного законодавства України.

Зауваження та пропозиції приймаються в термін з 13.05.2021 по 13.06.2021:

поштова адреса: 78223, вул. Шевченка, 2, смт. Отинія, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., тел. (03433) 6-25-56, 6-22-85,

електронна адреса: otynya@ukr.net.

Керуюча справами (секретар)

виконавчого комітету                                                    Катерина СОБОТНИК